סקס על הבוקר


האם אתם אוהבים סקס כמו שאני אוהבת אותו? גוף מתפתל בעינוג מתוק. שדיים עם פטמות עומדות. כוס רטוב וחם שרק מחכה לקבל זין קשה. אין משהו שיכול להשתוות לסקס על הבוקר. אני מאוד אוהבת לעשות סקס על הבוקר. ברגע שהתעוררנו. אני בטוחה שמי שאמר שסקס בבוקר הוא טוב לבריאות גם פיזית וגם נשית צדק. לי זה ממש לא משנה האם זה סקס קלאסי הוא חדירה לתחת שלי. אני בכל מקרה ממשיכה את היום עם מצב רוח טוב. 
אם זה קורה בסופ"ש אפשר להנות מהפעולה עד שעה מאוחרת יותר. בדרך כלל זה קורה ככה:
אני כבר לא ישנה, יותר מנמנמת מתחת לשמיכה. זה הרגע שאני מרגישה יד גולשת על העור שלי. ירכיים, בטן, שדיים, כתף…זה גורם לגל נעים לעבור דרך הגוף. הפטמות שלי מתחילות להתקשה. הנשימה החמה שורפת את העור ואז השפתיים הרטובות נוגעות בפטמות ומתחילות למצוץ אותן. גניחה קלה יוצאת מהפה שלי. השמיכה עפה לצד, אני פותחת את הרגליים בהזמנה. היד משחקת עם הכוס שלי קצת ואז נעלמת. רגע אחרי זה אני מרגישה שם את הלשון שלי. הוא מלקק אותי היטב, אני מצמידה את עצמי אליו. 
כמה רגעים אחרי זה ראש של הזין חודרת לתוך הכוס שלי ומגרשת את השינה לגמרי. אני שומעת את בעלי לוחש לאוזן שלי "בוקר טוב!". בטח טוב, איך הוא יכול להיות לא טוב כאשר מעירים אותי בצורה כזאת. בוקר מצויין הייתי אומרת. אני מרימה את הרגליים ופורשת אותם עוד יותר. הזין זז בתוכי בהתחלה לאט לאט ואז יותר ויותר מהר. התנועות מתחילות להיות עוצמתיות. אז אני מקבלת אורגזמה חזקה ורגע אחרי זה אני מרישה איך הכוס שלי מתמלא בזרע. 
כמובן שתנוחות יכולות להיות שונות. אני אוהבת כאשר גבר מלמעלה או מאחורה. ככה אני מרישה את הכוח שלו וזה מדליק אותי חזק. בעלי אוהב כאשר אני רוכבת עליו ואני מבינה אותו. מי לא היה נהנה ממראה של אישה מתפתלת על הזין. במיוחד כאשר שדיים שלה קופצות עם כל תנועה. תסכימו איתי שמראה כזה יכול לעשות לכם את היום.
לפעמים זה קורה אחרת. כאשר אני כבר רטובה בעלי מורח את המיצים שלי על האצבע ואז מתחיל לעסות את פי הטבעת שלי. באיטיות הוא מתחיל להחדיר את האצבעות בפנים. הפעולות שלו מדליקים אותי עוד יותר, עד שאני לא לוחשת לו: "תזיין אותי". הזין שלו נצמד לתחת ומתחיל להיכנס לשם. אני חונקת את הגניחה שלי עם הכרית. הוא מחליק בפנים עד שהוא לא נכנס לגמרי. זה כל כך טוב. בעלי אוהב את התחת שלי ואני יודעת שהוא לא יעצור עד שהוא לא ימלא את התחת עם הנוזלים שלו. 
את האמת אני אוהבת כאשר גבר גומר לתוכי. זה לא רק ההרגשה של זרע שממלא את החורים, זה יותר המחשבה שזה קורה מדליקה אותי. 
אם זה אמצע שבוע, הכל קורה הרבה יותר מהר ולפעמים אני נשארת עם הרגשה של "לא מספיק". אני רוצה יותר וכל היום שלי עובר עם מחשבה שבערב אני אקבל את מה שלא קיבלתי בבוקר. לפעמים הרצון שלי כל כך חזק שאני נאלצת להתחבא בשירותים כדי להוריד את הלחץ. לפעמים אני עוה אחרת. אני יושבת במקום עבודה, נצמדת כמה שיותר לשולחן ומכניסה את היד בתוך התחתונים. כאן הכי חשוב להמשיך לשבת עם פנים משעממות, כי אני אף פעם לא נמצאת לבד בבית. הצורך לשמור על הרגשות שלי לעצמי והסכנה להיתפס רק מוסיפה אדרנלין. והמחשבה: "אם רק הייתם יודעים מה  אני עושה עכשיו" מחרמנת. אם רק הייתם יודעים שאישה הרצינית הזאת עוד היום בבוקר עמדה על ארבע עם זין בתחת וצרחה "עוד…עוד!" וששאריות של זרע עדיין יוצאות מהכוס שלה. 
דרך אגב בעלי אוהב מציצה טובה על הבוקר. אומר לי שזה נותם לו אנרגיה. בבוקר אני שומעת אותו מתעורר, מתארגן לעבודה. אחרי זה הוא מתקרב אליי ואני מרגישה את הזין שלו גולש על השפתיים שלי והיד שלו מוצאת את הפטמות שלי. כן, מתוק אני יודעת בדיוק מה אתה צריך. אני פותחת את הפה והזין נכנס בתוך הפה. בלי לפתוח עיניים ובלי לזוז אני מתחילה ללקק את הראש ולמצוץ. אז הוא מתחיל לזיין אותי בתוך הפה וכמה דקות אחרי זה גומר בפנים. אז הוא הולך לעבודה ואני ממשיכה לישון עם שאריות של זרע על השפתיים – אני צריכה לקום רק בעוד שעה.