על הדשא

היא התיישבה על הדשא והחצאית שלה כבר התרוממה ויכולתי לראות את התחתונים הלבנים שלה. התיישבתי לידיד כדי לראות מה היה מצא שם. "במקרה" העברתי עם יד על התחתונים שלה. היא הסתובבה וחייכה. הבנתי את הכוונות שלה ובלי להתבייש המשכתי את המשחק הזה של האצבעות. עם כל רגע היא התכופפה יותר ויותר אל האדמה והטוסיק שלה עלה יותר ויותר למלה. קירבתי את הפנים שלי אל הטוסיק ודחפתי אותה עם האף שלי. היא ישר הורידה את הראש שלה על הידיים והטוסיק התרומם עוד יותר.

מתעמלת אמיתי, לא פעם ראיתי אותה בתנוחות מאוד שונות והיא אהבה להציג את עצמה בצורה כזאת. היינו ביער, עמדנו על הדשא, אני כמו בן אדם נורמלי והיא בתנוחה המוזרה שלה. התחלתי לטייל עם האף על החתונים, הרגשתי אותה נלחצת והתחלתי ללקק אותה ישר דרך התחתונים. הרגשתי שהתחתונים שלה נרטבו וזה לא היה בגלל הרוק שלי. די מהר נשארתי בלי תחתונים, משכתי את התחתונים שלה והתחלתי לחפש עם הזין כניסה לחור שלה.

ומצאתי את הכניסה, היא הייתה רטובה. הכנסתי בקלות רבה מאוד. תפסתי אותה בצדדים והתחלתי לזיין. זיינתי אותה חזק ועמוק, וגם החזקתי אותה חזק כי אחרת היא הייתה נופלת. ראיתי זיעה על השיער שלה, לא ידעתי של מי, אבל ידעתי ששנינו מזעים מזה. סוף סוף גמרתי לתוך החור שלה ונפלתי לידה

זאת הייתה הפעם הראשונה שהתנשקנו במפגש האינטימי שלנו.