כוח משיכה

צעירה וערומה היא שכבה על הסדינים הלבנים בחדר שינה של הדירה הדיסקרטית שנצאנו, היופי העוצר נשימה שלה היה מגרה ומהפנט. לא היה אפשרי להתנגד לכוח המשיכה שלה. הידיים שלנו נקשרו אחד לשניה בחיבור חזק וחם. הפה שלה בשמחה היה עונה לנשיקות שלי.

ליטפתי את השדיים שלה בעדינות, נישקתי ונשכחתי את הפטמות הקטנות שלה, הרגשתי שהזין שלי חוזר למצב הפעילו שלו. היד שלי החליקה על הכוס שלה מהירכיים שלה, הרגשתי שהיא רטוב מאוד. היא הוציא קולות הנאה שקטות, העיניים שלה היו סגורות, הלשון שלה ליקק את השפותיה האדומות, היא תפסה את הראש שלי שלי וחיבקה אותי חזק. הרוגע השקט שלה היה נהרס רק עם הנשימה העמוקה והבלתי סדירה שלה. נישקתי את הבטן השטוחה שלי ירדתי עם כל נשיקה יותר ויותר למטה. אז כאשר הגעתי למקום הרגיש שלה פרשתי את רגליה.

"אלוהים עד כמה שהיא יפה" – חשבתי לעצמי. כל פעם שהייתי מתרשם מהיופי שלה לא הייתה לי שוב אפשרות לסרב לסקס איתה. לפני נפתח הפרח של התשוקה והנאה. נצמדתי אליה עם השפתיים, נישקתי ומצצת את הכל מה שיכולי. ליקקתי אותה וניסיתי להיכנס כמה שיותר עמוק לתוכה.

תשוקה עברה בגלים דרך הגופות החמות שלנו. קיפלתי את רגליה, פתחתי אותם כמה שיותר רחב וכיוונתי עם היד את האיבר הקשוח שלי לתוף המערה החמה והרטובה שלה. נכנסתי לתוכה, התחברנו לגוף אחד, מלא בתשוקה שורפת. זה הרגיש שהכוח משיכה עוזב אותנו, שנינו רכבנו על גלי הנאה שלנו לעולם הפנטזיות.

הזין הקשה שלי היה חודר בכוח ועצמה לתוך כוס החם שלה, תתנו את כל הנשמה לתשוקה השורפת שלנו. המיצים שלה היא נותנים לי אנרגיה. ואז אחרי הנאה בלי נסבלת של ההתאחדות המטורפת שלנו נפתחו שערי גן עדן ושחררתי את הנקטר האהבה שלי יש לתוך חור הרחם שלה. הצעקות הנאה שלנו היו נשמעים בכל הרמות העולם.

אחרי זה, בלי כוחות, אחרי חוויה המטריפה והעוצרת שניפה והגונבת שפיות שלנו שכבנו מחובקים עם הרגשה מתוקה של אחדות והרגשנו את החזרה של כוח משיכה.