כשאתה חולה

יקירי, זה רע שאתה חולה, אתה חייב להזיע קצת, להוציא את המחלה החוצה ויש לי שיטה טובה לעשות את זה. אמרתי לך שני אוהבת להיות אקטיבית במפגשים אינטימיים. במיוחד כשאתה כרגע חלש….זה טוב, זה אמור שיש לי אפשרות להשתלט עליך.

בשמחה הייתי מפתה אותך, כאשר אני מסתכלת לך בעיניים, בעדינות ובאיטיות הייתי מפשיטה אותך ואז עם חיבוק וליטוף של כל הגוף שלך הייתי מזמינה אותך למיטה.

בגלל שאתה חלש עכשיו, לא תוכל להתנגד למה שאני רוצה, לפנטזיות שלי. אני רוצה ללקק אותך מראש ועד לכף רגל. יש לי לשון ארוך וחזק, אני רוצה ללקק את גב שלך, צוואר, אוזניים,חזה, את טוסיק שלך ואם תתנהג טוב גם את הזין שלך. ללקק אותו ואז למצוץ. לתפוס אותו עם הפה ולהנות מהמתרחש כאשר אני מביטה עם העיניים החרמניות שלי לתוך העיניים שלך. עם יד ימין אני אתפוס את הזין שלך ובעדינות אני אלטף אותו כאשר אני מוצצת את הראש. אני כבר מזמן רטובה ואני רוצה להרגיש את הזין שלך בתוך הכוס שלי.

אני בשמחה חשב על הזין שלך מלמה ובהתחלה אני יזוז בעדינות ואיטיות. אני רוצה שתקלוט את התנועות שלי ותתחיל לעזור לי. הטוסיק שלי ידפוק על הרגליים שלי עם כל תנועה, הכוס הרטוב שלי ילטף את הזין שלך והשדיים הגדולות שלי ירקדו מול העיניים שלך ביחד עם התנועות שלנו.

גל של תשוקה לוקח אותי ואני מגבירה את הקצב,בלי לחשוב על כלום, הרצון לקבל הנאה נותן לי כוחות, אני מרגישה שהאורגזמה כבר מתקרבת ואני רק חושב איך להאריך את הדקות האלה של העונג. החום חודר לתוך הגוף שלי ואני מרגישה שאני הולכת להתפוצץ מהנאה. אני מרגישה עם הכוס שלי שהזין שלך רק גודל.

אני מגבירה את הקצב ואתה עושה אותו דבר ואז אני מתחילה לרעוד עם כל הגוף בגלל האורגזמה. אני מרגישה איך אתה ממלא אותי עם הזרע שלך, בגללה אני מרגישה עוד יותר חום. בלי כוחות אני נופלת על הגוף שלך וברגע הנשימה שלי קצת מסתדרת אני מכסה את כל הגוף שלך עם נשיקות. אני רואה את הזרע שמטפטפת מהכוס שלי. גם על הזין שלך נשארו סימנים של המפגש האינטימי שלנו, אני יורדת למטה ומלקקת את כולם.