חוויה חדשה


כענת התוודה לי שהיא אוהבת סקס עם בנות הרגשתי צמרמורת בגוף שלי

-"זה במאת כיף" -היא אמרה לי עם אש בעניים

אני אף פעם לא ניסיתי עם אישה אחרת ,אבל הרבה פעמים חשבתי על זה. חשבתי על הרגשה הזאת כשאת מלטפת את השדיים של אשה אחרת ומרגישה חום ורטיבות בין הרגליים שלה. מאותו רגע שהיא סיפרה לי את הסוד שלה לא יכולתי לזרוק את זה מהראש שלי. הדמיון שלי התפרעה , התחלתי לחלום על הגוף שלה ועל סקס איתה.

-"למה את מספר לי את זה? את רוצה להציע לי משהו?" -שאלתי אותה

-"אולי"

בערב כשישבתי בבית עם בכלה ,הוא היה שקועה בטלויזיה ואני לא יכולתי לחשוב על כלום חוץ מה שענת סיפרה לי היום. התמונה שאני וענת עושים סקס ביחד לא יצאה לי מהראש.

-"על מה את חושבת?" -שעל בעלי כשהוא שם לב שאני שקועה יותר מידי במחשבות שלי. הסתכלתי עליו ושאלתי אותו:

-"מה אתה חושב על שתי נשים שעושות סקס?"

הוא חשב לרגע וענה:

-"אני חושב שזה מחזה מהדהים"

-"ומה אתה תגיד עם זה יהיה אני וענד?"

-"את?" -הוא היה מופתע,למרות שראיתי שזה מעניין אותו -" אני יכול להסתכל על זה כל יום"

אחרי כמה ימים אני וענת ישבנו בבית קפה ,מצאתי אומץ ושאלתי אותה

-"את זוכרת שבוע שעבר סיפרת לי לגבי הסקס?"

-"סקס עם נשים?"- היא הגיה ישר

-"לגבי נשים,אני ואת" -קיוויתי שהיא לא התחרתה על מה שהיא אמרה אז

אבל הכל היה בסדר. "מתי את רוצה לעשות את זה?" -זאת הייתה התשובה שלה. ראיתי שרק המחשבה הזאת חרמנה אותה.

-"אפשר שבעלי יסתכל על זה?"-שאלתי אותה בזהירות בלי לדעת איך היא תתייחס לזה.

-"אני לא מתנגדת" – היא ענתה

סגרנו איתה מפגש אינטימי לסופ"ש הקרוב. זה היה יום מקסים למה שתכננו, הייתי מוכנה לכ מה שחיקה לי בערב. למרות זאת כאשר ענת צלצלה בדלת הלב שלי התחיל לדפוק במהירות,מחשבה "מה אני עושה? עוד לא מאוחר לבטל הכל" לא עזבה את הראש. אבל נרגעתי ברגע שהתיישבנו עם ענת על הספה. היא התנהגה רגיל,בפשטות וכל הפחדים שלי נעלמו. היא הייתה לבושה בחולצה קלה שבקושי הסתירה את השדיים שלה ומכנסים קצרים. ידעתי שאני שלה ,התחלתי להרגיש חום בין הרגליים. היא עשתה את הצד הראשון, נישקה אותי. הידיים שלה התחילו ללטף את הגוף שלי.

בעלי ברגע זה ישב,הסתכל על מה שקורה ושתה בירה באיטיות. ידעתי שהוא חרמן עכשיו ומוכן להופעה. ענתי הפשיטה אותי לגמרי, בעלי שכח מהבירה. היא נישקה את השדיים שלי, ליקקה את הפטמות. החזרתי לה טובה. השכבתי אותה על הספה והפה שלי בלע את הפטמות שלה. הרגשתי את הטעם המלוח של העור שלה. בעלת התחיל לאונן דרך המכנסים. היא ירדה למטה,התחילה ללקק אותי ולשחק עם הדגדגן. האצבעות שלה נכנסו פנימה והתחילו לזיין אותי. אחרי שקיבלתי את האורגזמה שלי התחלפנו איתה. היא הייתה רטובה מאוד, שתיתי את המיצים שלה, זיינתי אותה עם האצבעות ועם הלשון. כשהיא התחילה לגנוח הגברתי את הקצב.

לא רציתי להפסיק גם אחרי שהיא גמרה,המשכתי ללקק עוד קצת. כשהרמתי את הראש בעלי היה מולי עם זין עומד בחוץ תפסתי אותו עם הפה וענת הצטרפה. אי מאמינה שגרמנו לו להרגיש חוויה חדשה לגמרי. זה היה יום בלתי נשכח.