מלודיה שקטה זורמת מרמקול

מלודיה שקטה זורמת מרמקול בדירה דיסקרטית ,היא מזיזה מיתרים כל שהם בנשמה, היא גורמת לצמרמורת לעבור בגוף שלי. הידיים שלו מלטפים ולוחצים את הישבן שלי, אני מאבדת את העצמי בנגיעות שלי , חום נצבר מתחת לבטן שלי, הוא שורף אותי. השפתיים שלו עוברות לצוואר שלי , הנשימה החמה שלו שורפת את האוזן שלי. אני מרגישה את הזין הקשה שלו עם הגב. אני תופסת את הסדין עם הידיים ומנסה לא לרעוד.

-"מוכנה?" -אני לא מבינה מה הוא לוחש לי לאוזן. במקום תשובה רק גניחה יוצאת מהפה שלי.

האצבע שלו נכנסת לפי הטבעת שלי ,היד השניה יורדת למטה ומוצאת את הדגדגן שלי. האצבעות שלו משחקות איתי ,אני מזיזה את הישבן לאחורה,הוא מחזיק אותי. הכאב הפתאומי גורם לי לצרוח ולהילחץ. הוא מתחיל לזוז בזמן שהאצבעות שלו ממשיכות לשחק איתי. יש לי הרגשה שהוא קוראה אותי מבפנים. כאב והנאה מתחברים לרגש אחד השורף אותי מבפנים. אני נושחת את הכרית כדי לא לצרוח.

הנשימה שלו משגעת אותי, חשמל רץ בכל הגוף שלי. אני מרגישה את הגוף החזק שלו דרך כל התנועה שלו. השפתיים החמות שלו משאירות כוויות על הגוף שלי , אני מרגישה שאני ימות בלהט הזה. התנועות הופכות להיות מהירות יותר, כל המחשבות בורחות מהראש ,כל מה שנשאר זה חשק מיני מטריף. הכל נעצר. כל העולם עוצר לרגע. אני מרגישה פיצוץ בתוכי ומתפוצצת בעצמי. לא נשאר כלום מסביב, רק נשימה שלנו ומלודיה שקטה שזורמת מרמקולים.