מידע על שירותי ליווי בתל אביב

כשאני הזמנתי לראשונה שירותי ליווי בתל אביב, הייתי מופתע

אחרי כמה פעמים שביקרתי במועדוני חשפנות (בבורסה, בנמל, באלנבי – לא חסרים כאלה) כבר הייתי רגיל לאיזושהי רמה יחסית "ירודה" וסליזית של נשים ומקומות. בפעם הראשונה שהחלטתי להזמין בעצמי נערות ליווי בתל אביב עד הבית, אמנם הוצאתי פי כמה יותר כסף, אבל האמת היא – הייתי בשוק. הגיעה אליי מישהי שהייתי יכול להיות בטוח שראיתי פעם בסרט הוליוודי, אבל ידעתי שלא – היא הייתה יפה יותר. היא הייתה נחמדה ונעימה, והיא עזרה לי להעביר את אחד הלילות היותר בלתי נשכחים שהיו לי בחיי.

שירותי ליווי בתל אביב – לאירועים, לבית, ולכל מקום

התחלנו בזה שנסענו ביחד לאירוע עסקים קטן שהיה לי (הגיע אדם שאני משתף איתו פעולה מרומניה), ובעצם בשביל זה בכלל הזמנתי נערות ליווי אקסלוסיביות– כדי לא להגיע לבד. הוא כמובן הגיע עם הבת זוג המהממת שלו (שלא יפתיע אותי כלל וכלל אם גם היא נערת ליווי מקומית), וכך ישבנו לנו בערך שעה וחצי. לאחר שתמה הפגישה, השעה עוד הייתה מוקדמת – יצאנו לשתות כמה דרינקים, ואחרי זה הגענו ישר אליי הביתה. היו לי עוד שעתיים, וניצלנו אותן באופן שלא ישתמע לשתי פנים – את הלילה ההוא אני לעולם לא אשכח.

שירותי ליווי בתל אביב מספקים את הסחורה

בשורה התחתונה, אצלנו בארץ יש תעשיה מאוד חזקה בתחום הזה. שירותי ליווי בתל אביב התקדמו בכזו רמה לאורך השנים, שלא ניתן לדעת כבר אם מדובר על דוגמניות או נערות ליווי, ולפעמים אתה חושב שאתה באמסטרדם. ההבדל היחיד הוא פשוט – הדבר לא חוקי אצלנו בארץ (אלוהים יודע למה). אז כן, הוצאתי 4 ספרות באותו הערב בשביל החוויה, אבל כולה הייתה נהדרת – ואל תחשבו לרגע שלא סגרנו את העסקה. יש משהו בנערות יפות שפשוט מטמטם לך את השכל, ופגישה שדיברה על עסקה של 6 ספרות נסגרה בין רגע בעזרת בחורה שעלתה לי 4 ספרות. ואם נזיז את הביזנס הצידה, כל מה שאזכור הוא כמה שנהניתי בלילה ההוא.